تبلیغات
WebAlfa - اپ دیت جدید بازی borderlands
Live Help
منوی اصلی
موضوعات
لینکدونی
آمار وبلاگ
کل بازدید:
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

اپ دیت جدید بازی borderlands

شنبه 26 دی 1388 08:12 ق.ظ

نویسنده : مهیار

ببخشید چند وقت پست ندادم سرم خیلی شلوغ بود سرعت upload هم خیلی پایین بود ولی به هر حال چند بازی باحال براتون اماده کردم که این یکیشونه دانلود کنید حالشو ببرید

http://blastmagazine.com/wp-content/uploads/2009/12/mad-moxxis-logo-580-560x434.jpg

Borderlands دیوانه Moxxis Underdome شورش DLC2 مناسب - Razor1911 | 590MB

توضیحات :

دیوانه Moxxi 'sUnderdome شورش شدید تک پخش یا تجربه Borderlands که برای شرکت تعاونی گسترش می یابد ، ضرب وشتم با اضافه کردن سه حالت عرصه های جدید ضد شورش را که در آن بازیکن از یورش پاندورا's baddest دشمنان تحمل است.

همکاری با یکدیگر ، بازیکنان را دفع کردن کردن توده ها به آنها برای شهرت ، افتخار مبارزه ، و مهمتر ، استفاده نا مشروع. دیوانه Moxxi 'sUnderdome ضد شورش همچنین می افزاید : یکی از ویژگی های بانک جدید که اجازه می دهد تا بازیکن ظرفیت ذخیره اضافی برای هنگامی که یکی از بیش از 16 میلیون اسلحه Borderlands آنها روبرو می شوند که به پیشنهاد و توانایی به دست آوردن مهارت دو نقطه اضافی به عنوان پاداش طلب ، خود را ساخت کاراکتر حتی قوی تر از قبل.

شرکت مجتمع سازی در ویژگی گسترده است که در تاریخ seamlessly blends پخش تک و تجارب چند نفره ، Borderlands بازیکن اجازه می دهد تا به راحتی در دسترس و یا پیوستن به ترک های دیگر به هر یک از بازی ها در هر زمان برای جرح و یا مشارکتی از حق آزادی انتخاب را به طور کامل به حالت پخش تک بازی را تجربه کنید در جهان خود هستند. Borderlands همچنین شامل یک سیستم سلاح groundbreaking نسل ارائه می دهد که تنوع نامحدود از سلاح های نزدیک به بازیکن.
دانلود در ادامه مطلب


منبع:
http://sepehrking.mihanblog.com


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -